X
Hakkımızda

1978 Yılından itibaren faaliyette bulunan firmamız Egesan A.Ş' nin 40 yıllık bilgi ve tecrübesinin Boluya kazandırdığı Bolu Suit Otel;

Modern tarzda döşenmiş 26 adet konforlu odası, 70 kişilik modern şekilde döşenmiş Restaurantımızda; sabah kahvaltılarınızı eşsiz bir keyfe dönüştürmek için serpme kahvaltı olarak hizmetinizdedir.

Ayrıca 70 kişilik Restaurant' ımızda öğle ve akşam yemeklerinde Alacar'te hizmeti, gün yemekleri, özel davet ve yemeklerinizde, iş yemeklerinizde, doğum günü, mini toplantı organizasyonlar için Bolu Suit Otel siz değerli konuklarımızın hizmetindedir.

Bolu iş ve finans merkezi olan şehrin merkezinde İzzet Baysal Caddesi üzerinde bulunan otelimiz, Cadde Avm, Belediye meydanı, Kardelen meydanı, Valilik,Bankalar, Stadyum, Kapalı spor salonları, İzzet Baysal Cadsesi üzerindeki bir çok cafe ve restaurantalara yürüme mesafesinde olup ayrıca ücretsiz otoparkımızda mevcuttur.

2017 Yılında tamamlalan 3 katlı binamız deprem bölgesinde bulunan Bolunun siz misafirlerimizin can ve mal güvenliği düşünülerek Deprem yönetmeliğine uygun olarak 1,40 standartlarına ugyun olarak diğer binalardan daha depreme dayanıklı olarak inşa edilmiştir.

Tertemiz havası, yeşil doğası ve inanılmaz güzellikteki Abant,Gölcük ve Yedigöller milli parkları ile ünlü Bolu, Ankara' ya 186 km ve İstanbul' a 263 km Bursa' ya 273 km uzaklıktadır. Otelimizde konakladıktan sonra günü birlik olarak Abant(38 Km),Gölcük(12 Km),Yedigöller(44 KM)' de piknik yapabilir, doğa yürüyüşleri ile eşsiz manzalararın tadı çıkarılabilir. Kışı ise Kartalkaya'(37 Km)da kayak yapmaya gidebilirsiniz. Bolu' ya 2 km uzaklıkta bulunan kaplıcaların şifalı sularından faydalanabilirsiniz. Bu gezileri yaparken profosyenel kadromuz tarafından her türlü destek saglanacaktır.(Araç kiralanması, Özel Şöförlü Tur Hizmeti,Gruplara Barbekü hizmeti sağlanması vb...)